لیست محصولات این تولید کننده نمانور

شرکت نما نور آسیا پس از سال ها تلاش مستمر در صنعت لامپ کم مصرف با تولید محصولاتی از جمله لامپ های کم مصرف دو تکه در وات مختلف و در طرح های متنوع، انواع قاب و لامپ هالوژن در سایز ها و رنگ های مختلف ، سری ابزارآلات الکتریکی و سری لامپ های زیر کابینتی تحت مارک هالی استار همواره درصدد تامین لامپ کم مصرف برای کشور بوده است و همچنین با ورود LED ها به صنعت روشنایی در زمینه تولید پنل،پروژکتور و لامپهایLED  فعالیت خود را با عزمی راسخ ادامه داده و با اخذ مدرک استاندارد اجباری لامپ LED در سال 94 افتخاری دیگر بر افتخارات خود افزود.

شرکت نما نور آسیا پس از سال ها تلاش مستمر در صنعت لامپ کم مصرف با تولید محصولاتی از جمله لامپ های کم مصرف دو تکه در وات مختلف و در طرح های متنوع، انواع قاب و لامپ هالوژن در سایز ها و رنگ های مختلف ، سری ابزارآلات الکتریکی و سری لامپ های زیر کابینتی تحت مارک هالی استار همواره درصدد تامین لامپ کم مصرف برای کشور بوده است و همچنین با ورود LED ها به صنعت روشنایی در زمینه تولید پنل،پروژکتور و لامپهایLED  فعالیت خود را با عزمی راسخ ادامه داده و با اخذ مدرک استاندارد اجباری لامپ LED در سال 94 افتخاری دیگر بر افتخارات خود افزود.


لازم است به عرض هم میهنان عزیز برسانیم تلاش مدیران ، کارکنان و کارگران  زحمت کش این مجموعه بر این حقیقت استوار بوده است که محصولاتی با کیفیت و بازدهی بسیار عالی و قابل رقابت در بازارهای بین المللی که شایسته مصرف در بازار ایران باشد ، تولید و به شما عزیزان عرضه نماید .


قابل ذکر است این شرکت با استفاده از کادر فنی مجرب در زمینه طراحی و اجرای پروژه های روشنائی جهت سالنهای همایش ، ساختمان های اداری و تجاری و .... ، آماده ارائه مشاوره در زمینه های روشنایی و بهینه سازی مصرف انرژی میباشد .


شرکت نما نور آسیا طی سالیان اخیر به همت مدیران ارشد و پرسنل وظیفه ‌شناس خود موفق به اخذ گواهینامه‌ها و تندیس‌های زیادی شده است که مهمترین آن‌ها به شرح ذیل می باشد :


- پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری لامپ LED بالاست سرخود از سازمان ملی استاندارد ایران در سال 1394


- تندیس نشان کیفیت و بهره وری در نهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری اسفند ماه 1393


- گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان از سازمان صنعت و معدن استان البرز اسفند ماه 1393


- تندیس واحد نمونه استانی اداره کل استاندارد البرز مهر ماه 1393


- تندیس اجلاس تخصصی مشتری مداری و شیوه های نوین رهبری بازار خرداد ماه 1393


- پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی لامپ LED بالاست سرخود از سازمان ملی استاندارد ایران در تیر ماه 1393


- واحد تولیدی نمونه اداره کل استاندارد استان البرز در سال 1392 


- گواهینامه مدیریت کیفیت کالا از توف نورد آلمان در سال 1392


- گواهی ثبت اطلاعات شغلی در سایت مشاغل در سال 1392 


- پروانه کاربرد علامت استاندارد لامپ فلورسنت تک کلاهک از سازمان ملی استاندارد ایران در سال 1392


- گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت 9001:2008 ISOتوف نورد آلمان در سال 1391 


- تندیس رضایتمندی مشتریان در سال 1391 


- تندیس دیموند پنجمین جشنواره ملی مدیریت نظام توزیع و پخش در سال 1391 


- پروانه کاربرد علامت استاندارد لامپ فلورسنت بالاست سرخود (کم مصرف) در سال 1391


- گواهینامه شرکت در انجمن مدیریت ایران در سال 1391


- گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار 17025 در سال 1391


- گواهینامه ثبت اختراع برای سرپیچ و لامپ دو تکه کم مصرف با قابلیت تعمیر در سال 1388


- پروانه بهره برداری وزارت صنایع و معادن ایران در سال 1385
* ویژگی های برتر لامپ های کم مصرف نمانور :


نشان استاندارد ملی ایران : شرکت نمانور آسیا موفق به اخذ نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران برای کلیه لامپ های کم مصرف نمانور شده است که این امر مطابقت کفیت لامپ های کم مصرف نمانور و نیز تجهیزات آزمایشگاه کنترل کیفیت محصولات با استانداردهای ملی ایران به شماره های 5916 و 5917 و استانداردهای جهانی IEC60969 , IEC60968 را تضمین می نماید.
یکسال ضمانت : هم اکنون کلیه لامپ های کم مصرف نما نور با یکسال ضمانت به شما مشتری گرامی عرضه می شوند که تاریخ آن بر روی لامپ درج شده است.
اختراع : لامپ های دوتکه نمانور از اختراعات جدید و انحصاری در زمینه تولید لامپ های کم مصرف می باشد که در آنها با طراحی مدرن متخصصان، لامپ از دو قسمت کاملاً مجزای بالاست الکترونیکی و تیوب تشکیل شده است با این قابلیت که امکان جدا شدن و تعویض آسان هر قسمت به راحتی امکان پذیر می باشد.
تنوع بی نظیر در مدل ها : شرکت نمانور آسیا مفتخر است لامپ های کم مصرف تولیدی خود را در طرح ها و توان های متنوع به عنوان جایگزینی مناسب برای انواع لامپ های رشته ای، هالوژن، بخار سدیم و متال هالید و برای سلایق و کابردهای متفاوت، به مشتریان گرامی عرضه نماید.
لامپهای کم مصرف نمانور همگام با تکنولوژی روز دنیا: با پیشرفت تکنولوژی، علاوه بر استفاده از برخی قطعات الکترونیکی بصورت فشرده (SMD) که باعث کوچکتر شدن سایز قسمت بالاست می شود، قطر تیوب لامپ های فلورسنت فشرده نیز در حال کاهش است. در حال حاضر در اغلب بالاست های الکترونیکی نمانور، کلیه دیودها و مقاومت ها بصورت SMD استفاده می شوند بعلاوه اکثر لامپ های کم مصرف نمانور تا توان 30 وات، در نوع T2 با قطر تیوب باریک 7mm تولید و عرضه می شوند که در بازار لامپ های فلورسنت فشرده داخلی ایران بی نظیر می باشد. بکارگیری این دو فناوری بزرگ در تولید لامپ های کم مصرف نمانور، این امکان را فراهم آورده است که لامپ هایی با ظاهری زیبا و سایز کوچکتر در دسترس مشتریان گرامی قرار گیرد.


PBT plastic part: قسمت های پلاستیکی لامپ از جنس PBT و مقاوم در برابر حرارت و آتش سوزی ساخته شده است.
Brass-nickel plated cap: سرپیچ (cap) از جنس برنج با روکش نیکل و مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی ساخته شده است.
ROHS Standard: در حال حاضر کلیه قطعات الکترونیکی بکار رفته در ساخت بالاست، دارای استاندارد زیست محیطی ROHS می باشد.


رده بندی برند توسط کارشناسان فوتون مارکت :  C+

بیشتر

شاخه‌ها