لیست محصولات این تولید کننده اسرام

شرکت اسرام به آلمانییک شرکت تولید کننده وسایل روشنایی چند ملیتی بوده که مقر اصلی آن در شهر مونیخ در کشور آلمان قرار دارد. اسرام یکی از شرکت‌های فرعی و زیرمجموعه شرکت مادر زیمنس بوده و پس از شرکت فیلیپس دومین شرکت بزرگ تولید کننده وسایل روشنایی در دنیا می‌باشد.

شرکت اسرام به آلمانییک شرکت تولید کننده وسایل روشنایی چند ملیتی بوده که مقر اصلی آن در شهر مونیخ در کشور آلمان قرار دارد. اسرام یکی از شرکت‌های فرعی و زیرمجموعه شرکت مادر زیمنس بوده و پس از شرکت فیلیپس دومین شرکت بزرگ تولید کننده وسایل روشنایی در دنیا می‌باشد. اسرام در سال ۱۹۱۹ با سرمایه گذاری و ادغام بخشی از شرکت‌های زیمنس و آ ا گ تاسیس شد. نام تجاری اوسرام از اوسمیوم و ولفرام (به زبان آلمانی یعنی تنگستن) مشتق شده‌است.


در سال ۱۹۱۹ شرکت جنرال الکتریک بریتانیا و شرکت زیمنس آلمان در جهت توسعه لامپ‌های رشته‌ای اقدام به تاسیس شرکت اوسرام نموداند. در سال ۱۹۹۸ شرکت اسرام با هزینه ۹،۵۵ میلیون دلار شرکت زیمنس هندوستان را تاسیس کردند. در سال ۲۰۰۹ به فناوری تراکسون TRAXON شد و نیز در سال ۲۰۱۱ به فناوری سیتِکو SITECO دست یافت.


شرکت اسرام یک شرکت چند ملیتی به مرکزیت مونیخ بوده که شعبه و زیر مجموعه‌هایی در کشورهای آلمان، فرانسه، هندوستان، لیتوانی، اسلواکی، روسیه، چین، اندونزی و آرژانتین و جمهوری اسلامی ایران نیز می‌باشد. این شرکت دارای بیش از ۴۰،۰۰۰ نفر پرسنل در سرتاسر دنیا می‌باشد که به ۱۴۰ کشور محصولات خود را صادر می‌کند. طی تحقیقات و بررسی‌های انجام شده در امریکای شمالی گردش مالی این شرکت که محصولاتش با نام تجاری اوسرام سیلوانیا که در کشورهای مکزیک، ایالات متحده و کانادا بالغ بر ۴،۷ میلیارد یورو برآورد شده‌است.در حدود ۱۱۲۰۰ نفر در استخدام این شرکت بوده که دفتر مرکزی آن در دنور قرار دارد. بسیاری از محصولات این شرکت در امریکای شمالی و جنوبی با نامهای تجاری سیلوانیا و اوسرام به بازار مصرف عرضه می‌شود.


رده بندی برند توسط کارشناسان فوتون مارکت :  A+


بیشتر

شاخه‌ها