مسابقه لامپ سبز من

لامپ‌های رشته‌ای از قدیم الایام از منابع روشنایی بسیار پر طرفدار محسوب می‌شدند، که تا حدود 10 سال پیش که هنوز لامپ‌های نسل کم مصرف و فوق کم مصرف رایج نگشته بود، روشنایی بخش بی‌رقیب خانه‌ها بود.

اما امروز با پیشرفت تکنولوژی در زمینه روشنایی و افت قیمت محصولات مشابه، لامپ‌های گلابی شکل محبوب دیگر جایی در خانه‌ها و ادارات و... ندارند. همچنین مصرف بسیار بالای این لامپ و اتلاف 90% انرژی به صورت گرما باعث شد تا پروانه‌ی تولید این محصول باطل شود و استفاده از آن در ادارات دولتی ممنوع گردد.

حال که این لامپ پر مصرف، بی مصرف شده، روش‌های استفاده جالبی مانند استفاده به عنوان لیوان، ظرف بستنی، گلدان و... از آن استفاده می‌شود. به همین خاطر فروشگاه اینترنتی فوتون مارکت برای اولین اقدام به برگزاری مسابقه‌ی هنری «لامپ سبز من» می‌نماید. در این مسابقه شما باید یک گلدان بوسیله لامپ رشته‌ای (ترجیحا 100 یا 200 وات) بسازید و عکس آن را برای ما بفرستید.

به 5 نفر برگزیده‌ی این مسابقه جوایز نفیس اهدا خواهد گردید و عکس‌های آنان از طریق فوتون مارکت با نام خودشان منتشر خواهد شد. شرایط شرکت در مسابقه از تنها ثبت نام و ارسال عکس به آدرس ایمیل info@fotonmarket.com با مشخصات زیر است:

-         ابعاد دلخواه

-         کیفیت قابل قبول

-         در قالب فایل jpg

-         حجم کمتر از 5MB

-         داخل عکس (کنار لامپ سبز) یک برگه که حاوی نام شرکت کننده است  قرار داده شود (به ابعاد 5*5 سانتی متر

خوش ذوق باش، حوصله به خرج بده، یه نفس عمیق بکش، مطمئن باش برنده‌ای!